دوره های آموزش طب سنتی و گیاهان داروئی

با ارائه مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای

دوره آموزش تهیه دمنوش هاي ارگانیک با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش تهیه دمنوش هاي ارگانیک با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزش کرم سازی گیاهي با مدرک فنی و حرفه ای

کرم سازی گیاهی یکی از حرفه های دارای مشتری زیاد در گیاهان داروئی و طب سنتی می باشد.با یک جستجوی ساده می توانید انواع آموزش های رایگان کرم سازی گیاهی را پیدا کنید اما فرمولی که بهترین جواب را برای پوست دهد را کسی رایگان ارائه نمی کند.دوره کرمسازی گیاهی در مورد طرز تهیه ساخت انواع کرم مانند ضد لک ، لیفتینگ، آبرسان، گشنیز و کرم روز و شب و همچنین ضد جوش بصورت دست ساز که اثرات معجره آسایی خواهد داشت می باشد.کرم های گیاهی با حذف نگهدارنده های شیمیایی و استفاده از گیاهان داروئی به سرعت روی سلامت و کیفیت پوست شما تاثیر می گذراند.پس از کلاس آموزش کرم سازی گیاهی جزوه و کتاب کرم سازی گیاهی به مخاطبان ارائه خواهد شد.آموزشگاه گیاهان داروئی و طب سنتی ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دوره های آموزش کرم سازی گیاهی را با حضور برترین اساتید و تخفیف ویژه در تهران برگزار می نماید.

دوره آموزش روغن گیری گیاهان دارویی

استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی استانداردی آموزشی است در گروه شغلی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی که شامل مهارت های شناخت دانه های گیاهی روغنی و خواص آن ها، شناخت تفاوت روغن ها و عصاره ها، کاربرد روغن های دانه ای ، شناخت احتیاطات مصرف و عوارض جانبی روغن ها، روش های اسخراج روغنهای دانه ای می باشد و با مشاغلی همچون فروشندگی گیاهان دارویی و کاربر گیاهان دارویی در ارتباط است..آموزشگاه اسانس گیری گیاهان دارویی ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش ساخت فرمولاسیون گیاهان داروئی طب سنتی فنی و حرفه ای را با بهره گیری از کتاب های معتبر مرجع در تهران با هزینه مصوب برگزار می نماید.

دوره آموزش تهیه شربت هاي ارگانیک با مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

دوره جامع و کامل آموزش تهیه شربت هاي ارگانیک با مدرک معتبر بین المللی

آموزش اسانس گیری گیاهان دارویی با مدرک فنی و حرفه ای

اسانس گيري از گياهان دارويي در حوزه مهندسي كشاورزي بوده و شايستگي هايي از قبيل كاهش مصرف داروهاي شيميايي، جلوگيري از واردات انواع داروهاي شيميايي، استفاده از گياهان دارويي به صورت خام يا فرآوري شده، آشنايي با روشها و دستگاه هاي اسانس گيري از بخشهاي مختلف گياه، تعيين بهترين زمان برداشت محصول و اسانس گيري و ... را دارد. اين شايستگي با مشاغل مهندسي كشاورزي، صنايع دارويي، صنايع آرايشي و بهداشتي در ارتباط است..آموزشگاه اسانس گیری ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام آموزش اسانس گیری گیاهان دارویی فنی و حرفه ای را با بهره گیری از کتاب های معتبر مرجع در تهران با هزینه مصوب برگزار می نماید.

دوره کاربر گیاهان دارویی فنی حرفه ای

کاربر گیاهان داروئی چیست؟ شغلی از حوزه کشاورزی ( گیاهان داروئی و داروهای گیاهی ) می باشد که شامل وظایفی از قبیل طبقه بندی گیاهان داروئی ، ترکیب گیاهان داروئی، استخراج مواد موثر گیاهان داروئی، بررسی فرم های داروهای گیاهی (جامد ، نیمه جامد و محلول) ، بسته بندی گیاهان داروئی بازاریابی و فروش محصولات گیاهان داروئی است و با مشاغلی همچون تولید کنندگان گیاهان داروئی ، کارشناسان خدمات کشاورزی و متخصصان طب سنتی در ارتباط است.کاربر گیاهان دارویی فنی و حرفه ای شغلی اس که وظایفی از قبیل طبقه بندی گیاهان دارویی ، توزین، خشك کردن و ترکیب گیاهان دارویی، بسته بندی آنها و برقراری ارتباط با مشتریان را دارا می باشد.پس از پایان دوره کاربر گیاهان دارویی نمونه سوالات ،کتاب و جزوه در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت.آموزشگاه گیاهان دارویی ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره استاندارد آموزش کاربری گیاهان دارویی فنی و حرفه ای را در تهران با هزینه مصوب برگزار می نماید.

دوره آموزش طب سنتی با مدرک معتبر

اصول روش تغذیه در مکتب طب سنتی ایران بر یک جمله استوار است و آن اینکه بر هر فرد لازم است تغذیه ای مخصوص بخود بر اساس مشخصات فردی خود داشته باشد.طب سنتی ایران بر پیشگیری از بیماریها با آموزش روش صحیح زندگی تاکید دارد و پزشک موفق را پزشکی می داند که سلامتی جامعه را حفظ نماید و خود به خود با این تدبیر تعداد بیماران و مصرف دارو کاهش خواهد یافت.

دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش فروشنده عرقیات گیاهی با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزشی نبض شناسی با مدرک معتبر

علم نبض شناسی ، یکی از مهمترین و اساسی ترین مباحث پزشکی قدیم را تشکیل می داده است ولی امروزه کمتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا پزشکان قدیم که تشخیص بیماریها را منحصراً بوسیله معاینه مستقیم بیمار و امتحانات بالینی می دادند ، بوسیله گرفتن نبض بسیاری از بیماریها را تشخیص می دادند. پزشکان قدیم ایران و یونان و چین و هند اختلالات بدنی و انواع گوناگون بیماریها را بوسیله نبض تشخیص می دادند به این جهت نظر به اهمیت مساًله نبض در نزد قدما ضرورتاً برای روشن شدن ذهن پزشکان و محققان کنونی توضیحاتی در این باره خواهیم داد. دانشمندان اروپایی در چند قرن اخیر به موازات پیشرفتها و اکتشافاتی که در رشته های مختلف دانش پزشکی نموده اند مطالعات و تحقیقات زیادی نیز درباره نبض داشته اند. عده ای از حکما نبض را ناشی از انبساط مجرای خون می دانستند، و گروهی دیگر تصور می کردند که بر آمدن و یا به جلو افتادن شریان است که نبض را بوجود می آورد، ولی عده ای این عقیده را داشتند که این پدیده معلول دراز شدن و کشیده شدن مجرای خون است، و بالاخره نظر گروهی این بوده است که علت را در برخورد و تصادم خون با جدار شریان می دانستند.

دوره فروشندگی گیاهان داروئی فنی و حرفه ای

فروشنده گیاهان دارویی شغلی است از گروه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی این شغل وظایفی از قبیل شناسایی وجمع آوری گیاهان دارویی ،خشک کردن و انبار کردن و بررسی مواد موثره موجود در آن ها و همچنین بسته بندی و فروش گیاهان دارویی را در بردارد و این شغل با مشاغلی همچون پرورش دهنده گیاهان دارویی ،کاربر اسانس ها گیاهی،کاربرگیاهان دارویی و انبار دار محصولات کشاورزی در ارتباط است.فروشندگان گياهان دارويي شغلي است كه بتوان از عهده شناسايي يا جمع آوري گياهان دارويي ،خشک كردن،نگهداري و انبار ،بررسي مواد موثره گياهان دارويي و بسته بندي و فروش گياهان دارويي به صورت بسته بندي برآيد. برای مدرک پایان دوره فروشندگی گیاهان داروئی و آمادگی امتحان کتاب، سوالات و جزوه در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت. آموزشگاه گیاهان دارویی ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش فروشنده گیاهان داروئی فنی و حرفه ای را در تهران با هزینه مصوب برگزار می نماید.

کارگاه آموزش دمنوش های طبیعی فصلی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل کارگاه آموزش دمنوش های طبیعی فصلی با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزش کاربر اسانس های گیاهی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش کاربر اسانس های گیاهی با مدرک معتبر بین المللی

آموزش صابون سازی گیاهی به صورت کاربردی و عملی

صابون سازی گیاهی یکی از جالب ترین شاخه های طب سنتی و گیاهان داروئی است که بوسیله ان می توانید طرز تهیه و ساخت صابون های گیاهی جامد قالبی مانند رزماری ، قهوه، لیمو و حتی سایر گیاهان را براحتی بسازید و همچنین می توانید صابون های جامد گیاهی را به مایع نیز تبدیل نمایید..آموزش صابون سازی گیاهی به صورت کاربردی و عملی از مواد پایه ارگانیک به صورتی که بتوان آن را در منزل ساخت و به فروش رساند در آموزشگاه صابون سازی ورزمان تدریس می شود.پس از کلاس آموزش صابون سازی گیاهی کتاب و جزوات لازم به هنرجویان ارائه می شود.آموزشگاه گیاهان داروئی و طب سنتی ورزمان دوره آموزش صابون سازی گیاهی را با ارائه مدرک رسمی و معتبر در شهر تهران برگزار می نماید.

دوره آموزش انباردار گیاهان دارویی با مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای

دوره جامع و کامل آموزش انباردار گیاهان دارویی با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزش تهیه نوشابه هاي ارگانیک با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش تهیه نوشابه هاي ارگانیک با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزشی مدیریت فروش گیاهان دارویی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش مدیریت فروش گیاهان دارویی با مدرک معتبر بین المللی

آموزش ساخت ماسک های گیاهی با مدرک فنی و حرفه ای

ماسک های گیاهی صورت مانند چهل گیاه یا زردچوبه ، عسل و ماست و ... دارای خواص بسیار زیادی هستند.برای مثال از ماسک های گیاهی برای از بین بردن لک صورت جوش، سفیدکننده، لایه بردار، شفاف کننده،روشن کننده و رفع سیاهی دور چشم استفاده می شود.دوره آموزش ساخت ماسک های گیاهی در شاخه گیاهان داروئی و طب سنتی قرار دارد و افراد زیادی با یادگیری ان مشغول به فعالیت و کسب درامد می باشند.آموزشگاه فنی و حرفه ای گیاهان داروئی و طب سنتی ورزمان کلاس آموزش طرز ساخت ماسک های گیاهی را با ارائه مدرک رسمی و معتبر در تهران برگزار می نماید.

آموزش حجامت با مدرک در تهران

حجامت اسم یک روش درمانی است که به صورت ایجاد مکش در نواحی خاصی از بدن و خون گیری از آن مکان‌ها ایجاد می‌شود. زمانی که مکش یا بادکش به تنهایی انجام می‌شود به آن حجامت گرم و خشک می‌گویند و هنگامی که بادکش همراه با خون گرفتن باشد به آن حجامت‌تر می‌گویند. در حجامت تر، پس از ایجاد بادکش و خراش سطح پوست، بین ۵ الی ۷۰ سی سی خون گرفته می‌شود.در کشور‌های دیگر، حجامت‌تر را به نام wet cupping و بادکش را به اسم dry cupping می‌شناسند و کاربرد زیادی در کار درمان دارد.

دوره آموزش بررسي گیاهان دارويي با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش بررسي گیاهان دارويي با مدرک معتبر بین المللی

دوره آموزش عطاری

این صفحه در حال ساخت می باشد

دوره آموزش استخراج روغن هاي گرم و سرد از گیاهان با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

دوره جامع و کامل آموزش استخراج روغن هاي گرم و سرد از گیاهان با مدرک معتبر بین المللی

آموزش تولید عرقیات گیاهی

این صفحه در حال ساخت می باشد

تماس با ما

 آدرس : تهران - خ مطهری -  خ قائم مقام - کوچه دوم پ 15 واحد 5
شماره تماس ثابت : 02186026049
شماره همراه : 09355209779
تلگرام/ واتسآپ 09193006402