OSense O-Sense

اخبار

همایش طب سنتی و گیاهان دارویی + ماساژ در اسفند 98

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی ماساژ و طب سنتی همایش «ماساژ و طب سنتی» جمعه 2 اسفند 1398 برگزار می‌شود.همایش «ماساژ و طب سنتی» با هدف «آشنایی علاقه مندان به مباحث کاربردی ماساژ و طب سنتی » جمعه 2 اسفند 1398 به همت موسسه ماساژ و طب سنتی ورزمان در سالن بزرگ اجتماعات میدان تجریش در تهران برگزار می‌شود.

چرا آگهی های ماساژ دیوار فیلتر شد؟

آگهی های ماساژ از سایت دیوار حذف شد.این جمله را در گروه دوست عزیزم آقای احسان میرزایی (اتحاد ملی ماساژ) خواندم و سریعا با همکارم تماس گرفتم که بدانم آیا مسئله درست است یا خیر که متاسفانه آگهی های خدماتی ماساژ و آگهی های آموزشی ماساژ به طور کامل حذف شده بودند.دلیل این امر برای افرادی مثل من که از سال 1388 در فضای ماساژ حضور دارند بسیار واضح بود.افرادی که نیتی به جز ماساژ داشتند و یا خدمات خلاف عرف جامعه ارائه می دادند و وقتی که آب از کوزه سر ریز بشه دیگه رفته و رفته و این مساوی شد با فیلترینگ ماساژ در عصر ارتباطات و در عصری که در دنیا ماساژ جز خدمات لازم برای هر انسانی است .

اولین همایش علمی ماساژ با رویکرد سلامت روانی و جسمانی برگزار می شود.

به گزارش دبیرخانه اولین همایش علمی ماساژ با رویکرد سلامت روانی و جسمانی ؛ این همایش که توسط انجمن صنفی کارفرمایی ماساژ استان تهران برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی ماساژ با هدف شناخت بیشتر مقوله ماساژ در میان فارغ التحصیل و دانشجویان دانشگاهی رشته های مرتبط و عموم افراد جامعه می باشد.

کلاس آموزش آروماتراپی و رایحه درمانی 15 و 16 آبان برگزار می شود.

به همت مرکز ماساژ ورزمان و در15 و 16 آبان ماه دوره آموزشی ماساژ آروماتراپی برگزار می‌شود.دوره آموزشی ماساژ آروماتراپی  با حضور علاقه مندان به حرفه ماساژوری در تاریخ 15 و 16 آبان ماه برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی مرکز ماساژ ورزمان، دوره آموزشی ماساژ آروماتراپی با حضور علاقه مندان به حرفه ماساژوری در تاریخ 15 و 16 آبان ماه به میزبانی مرکز ماساژ ورزمان توسط این شرکت برگزار می‌شود.

دوره آموزش روغن های گیاهی 12 مهرماه برگزار می شود

به همت آموزشگاه طب سنتی ورزمان و در تاریخ 12 مهرماه دوره آموزش روغن های گیاهی برگزار می‌شود.دوره آموزشی دوره روغن های گیاهی  با حضور علاقه مندان در تاریخ 12 مهرماه برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی آموزشگاه طب سنتی ورزمان، دوره آموزشی دوره روغن های گیاهی با حضور علاقه مندان در تاریخ 12 مهرماه به میزبانی آموزشگاه طب سنتی ورزمان توسط این اموزشگاه برگزار می‌شود.

دوره آموزش مزاج شناسی با مدرک آبان ماه برگزار می شود

به همت مرکز طب سنتی ورزمان و در1 الی 3 آبان 98 دوره آموزشی آموزش مزاج شناسی برگزار می‌شود.دوره آموزش مزاج شناسی با حضور علاقه مندان به طب سنتی در تاریخ 1 الی 3 آبان 98 برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی مرکز طب سنتی ورزمان، دوره آموزشی آموزش مزاج شناسی با حضور علاقه مندان به طب سنتی در تاریخ 1 الی 3 آبان 98 به میزبانی آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد طب سنتی ورزمان توسط این شرکت برگزار می‌شود.

دوره آموزش بادکش گرم و سرد 11 مهرماه برگزار می شود

به همت آموزشگاه طب سنتی ورزمان و در11 مهرماه دوره آموزشی آموزش بادکش گرم و سرد برگزار می‌شود دوره آموزشی آموزش بادکش گرم و سرد  با حضور علاقه مندان به طب سنتی در تاریخ 11 مهرماه برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی آموزشگاه طب سنتی ورزمان، دوره آموزشی آموزش بادکش گرم و سرد با حضور علاقه مندان به طب سنتی در تاریخ 11 مهرماه به میزبانی آموزشگاه طب سنتی ورزمان توسط این شرکت برگزار می‌شود.

دوره آموزش پوست و زیبائی 18 و 19 مهرماه برگزار می شود.

به همت مرکز ماساژ ورزمان و در18 و 19 مهرماه دوره آموزشی پوست و زیبائی  با حضور علاقه مندان به مباحث Skin care و ماساژ در تاریخ 18 و 19 مهرماه برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی مرکز ماساژ ورزمان، دوره آموزشی پوست و زیبائی با حضور علاقه مندان به مباحث Skin care و ماساژ در تاریخ 18 و 19 مهرماه به میزبانی مرکز ماساژ ورزمان توسط این شرکت برگزار می‌شود.

کلاس آموزش ماساژ سنگ داغ در مهرماه 98 برگزار می شود

به همت موسسه تخصصی ماساژ ورزمان و درمهرماه 1398 دوره آموزشی سنگ داغ ماساژ برگزار می‌شود.کلاس آموزش ماساژ سنگ داغ با حضور علاقه مندان به یادگیری شغل ماساژ در تاریخ مهرماه 1398 برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی موسسه تخصصی ماساژ ورزمان، دوره آموزشی سنگ داغ ماساژ با حضور علاقه مندان به یادگیری شغل ماساژ در تاریخ مهرماه 1398 به میزبانی آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ ورزمان توسط این شرکت برگزار می‌شود.

فرصت عالی کارورزی ماساژ در تیم های ملی ورزشی

کمیته ملی پارالمپیک در راستای توسعه نهضت داوطلبی و همچنین توانمندسازی نیروهای جوان درصدد است برای سال جاری از همکاری تعداد محدودی از واجدین شرایط به عنوان «داوطلب» بهره مند گردد. افراد علاقه مند می توانند فرم زیر را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است پس از بررسی متقاضیان در آکادمی ملی پارالمپیک، از افراد متنخب برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

شرایط ویژه آموزش ماساژ ؛ با وام یک ساله بدون سود

آموزشگاه فوق تخصصی ماساژ ورزمان با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر فضای کشور و همچنین درک شرایط مالی هنرجویان نسبت به فراهم کردن پرداخت شهریه دوره های آموزشی ماساژ بصورت اقساط اقدام نموده است.این طرح بصورت استاندارد و مدون و با همکاری بانک های معتبر و آموزشگاه ورزمان اجرا می شود.

ورزمان برگزار می نماید : همایش بزرگ ماساژ و طب سنتی

آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان اولین همایش سراسری ماساژ و طب سنتی را به مناسبت 6 مرداد روز ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای برگزار می نماید.در این همایش مطالب آموزشی با محوریت ماساژ و طب سنتی بصورت تئوری و عملی زیر نظر اساتید برجسته برگزار خواهد شد.همچنین در حاشیه این مراسم اولین دوره مسابقه ماساژ درون اموزشگاه ورزمان نیز برگزار می شود.

قیمت ماساژ برای سال 98 اعلام شد

قیمت ماساژ برای آموزشگاه داران مجوز دار از سازمان فنی و حرفه ای برای سال 1398 توسط انجمن صنفی ماساژ شهر تهران اعلام شد.با توجه به تصمیم کانون کشوری آموزشگاه داران و انجمن صنفی ماساژ دوره های آموزش ماساژ برای سال 1398 با افزایش قیمت همراه شد که در ادامه می توانید لیست آن را مشاهده کنید.

توضیحات کامل در مورد اتحادیه و انجمن ماساژ

اتحادیه ماساژ کجاست؟انجمن ماساژ کجاست؟جواز کسب مرکز ماساژ از کجا بگیریم؟این سوالاتی است که اکثر هنرجویان ماساژ قبل از ثبت نام در کلاس های آموزشی ماساژ می پرسند.در این مقاله قصد داریم بصورت جامع و کامل در خصوص سوالات بالا صحبت کنیم.برای دریافت جواز کسب و امور صنفی بایست

کلاس آموزش ماساژ و حرکات کششی 6 اردیبهشت ماه

در ماساژ برای رفع خستگی و مشکلات بافت عضلات نمی توان فقط به اجرای تکنیک های ماساژ اتکا کرد.از همین رو می توان از حرکات کششی به عنوان یک خدمت اضافی برای بالا بردن کیفیت کار ماسوربرای مشتریان استفاده کرد.حرکات کششی شیوه های مختلفی برای اجرا دارند اما در کارگاه حرکات کششی بهترین و

کلاس آموزش ماساژ صندلی 27 اردیبهشت

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان کلاس آموزش ماساژ صندلی را در تاریخ 6 اردیبهشت ماه 1397 برگزار می نماید.برخی دوست ندارند برای ماساژ گرفتن لباس خود را در بیاورند و یا اینکه ماسور علاقه مند است در فضاهای عمومی تکنیک های ماساژ را انجام دهد و .... همانظور که می دانید استفاده از ابزار ماساژ بسیار مرسوم است.

استخدام در موسسه ماساژ ورزمان

استخدام سمت های شغلی جدید در موسسه ماساژ ورزمان را بخوانید.آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای آزاد ورزمان برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت مربی ماساژ ، بازاریاب ، گرافیست ،مربی پوست و زیبایی استخدام می‌کند.

کارگاه آموزش فوت ماساژ با مدرک معتبر برگزار می شود

فوت ماساژ سبکی از ماساژ است که برای قسمت اندام تحتانی می باشد . اجرای تکنیک های ماساژ برای عضلات ران ، ساق ، رو و پشت پا شامل ماساژ فوت می شود.فوت ماساژ معمولا جزء ماسازهای موضعی می باشد و در خیلی از مراکز ماساژ بصورت نشسته و فقط با بالا زدن شلوار انجام می شود .

مسابقه ملی ماساژ برگزار می شود

مسابقه ملی ماساژ برای اولین بار در کشور زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های ماساژ شهر تهران برگزار می‌شود . این مسابقه اولین چالش در حوزه سنجش مهارت ماساژورها در کشور می باشد که به همت تعدادی از آموزشگاههای ماساژ شهر تهران و سازمان فنی و حرفه ای در حال برگزاری است.

کارگاه آموزش ماساژ سر و صورت

ماساژ سر را می‌توان به عنوان یک معجزه و مکمل برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات بدن مطرح کرد. به طوری که با انجام روزانه چند دقیقه ماساژ می‌توان بدنی سالم‌تر و روانی آرام‌تر داشت که پیش‌نیازهای اساسی برای زندگی بهتر و روحیه‌ی والاتر است.

25 دی ماه زمان امتحان عملی ماساژ کاربر است

آزمون عملی کاربر ماساژ در تاریخ بیست و پنجم دی ماه ۱۳۹۷ برای هنرجویان آموزشگاه ورزمان که در یکم دی ماه امتحان تئوری خود را با موفقیت به پایان رسانیدند در محل آموزشگاه ورزمان برگزار خواهد شد.

صفحه1 از2

هنرجوی گرامی ؛ از ابتدای آذر 98 با توجه به گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشگاه ورزمان کاهش یافته است.

Top