راه کارهای طب سنتی برای پارکینسون

درمان پارکینسون با داروهای گیاهی می تواند تإثیر به سزایی داشته باشد، به همین خاطر است که بیماران با روی آوردن به طب سنتی پارکینسون آرامشی را در خود ایجاد می کنند.


بیماری پارکینسون

بیماری پارکینسون برای اولین بار توسط دانشمند بریتانیایی دکتر جیمز پارکینسون شناخته شده و تصیف شده است. دکتر جیمز نام این بیماری را فلج لرزان نامید و امروزه به پارکینسون معروف می باشد.بیماری پارکینسون یک بیماری پیشرفته عصبی می باشد که موجب لرزش دست ها و سفتی عضلات می شود ، این سفتی عضلات بیشتر در ناحیه صورت اتفاق می افتد. این بیماری بیشتر

درمان پارکینسون

مردان و زنان مسن بالای 60 سال را گرفتار میکند اما دیده شده که افراد بالای 40 سال هم دچار این بیماری عصبی شده اند. این بیماری در حال حاضر درمان قطعی ندارد، و درمان دارویی این بیماری ها فقط علائم آن را کم می کند.
امروزه علاوه بر درمان این بیماری با تجهیزات پزشکی و بهداشتی و داروهای شیمیایی ، پزشکان تجربی و طب سنتی در تلاش بی وقفه اند که بتوانند این بیماری را با داروهای گیاهی درمان کنند و به افراد کمک کنندکسانی که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند حتما با طب سنتی پارکینسون آشنایی دارند و علاوه بر داروهای شیمیایی و آزمایش ها از آموزش طب سنتی پارکینسون و گیاهان دارویی استفاده می کنند و هستند افرادی که برای درمان این بیماری خود فقط از طب سنتی و داروهای گیاهی استفاده می کنند. و نتیجه مطلوبی هم می گیرند.ماساژ درمانی به بهبود گردش خون و کاهش گرفتگی عضلات در طب سنتی پارکینسون برای این بیماران بسیار موثر می باشد.

پارکینسون
با طب سنتی پارکینسون بیشتر آشنا شوید

پارکینسون بیماری است که علاوه بر داروهای شیمیایی برای درمان آن می توان از داروهای گیاهی و طب سنتی پارکینسون استفاده کرد. داروهای گیاهی بیماری پارکینسون را می توانید در داروخانه ها و عطاری ها به صورت شربت و کپسول تهیه کنید.
چند داروی گیاهی پارکینسون را برای شما نام می بریم:

زیتون: درخت زیتون و اجزای آن را می توان به‌عنوان داروی گیاهی درمان بیماری پارکینسون نام برد و ارقام مختلف زیتون خوراکی خاصیت درمانی دارد.

داروی گیاهی پارکینسون

راعی : راعی یک گیاهی است که برای درمان پارکینسون موثر است، گل های تازه یا خشک شده گیاه راعی می تواند گزینه ی مناسبی در طب سنتی پارکینسون باشد.

جینکو بیلوبا: این گیاه هم در طب سنتی پارکینسون بسیار کمک کننده است، که به صورت شربت در عطاری ها و داروخانه ها یافت می شود.

شبدر قرمز در درمان بیماری پارکینسون نقش به سزایی دارد و علاوه بر بیماری پارکینسون عصاره ی این گیاه برای بیماری های زیادی موثر است.

دانه سویا هم در بیماری پارکینسون عملکرد خوبی نشان داده است و به صورت قرص در داروخانه ها و عطاری ها به فروش می رسد.

گیاه مایه پنیر: این گیاه که در طب سنتی پارکینسون آن را به نام انگور فرنگی سمی می شناسند، از ریشه و اجزای دیگر آن استفاده می کنند.

گیاه پلی گنوم و تاثیر آن در بیماری و طب سنتی پارکینسون:بیشتر افراد این گیاه را به نام هفت بند ژاپنی می شناسند، گیاهی است علفی و این گیاه هم علاوه بر درمان بیماری پارکینسون برای بیماری های دیگر هم تأثیر به سزایی دارد.

امیدوارم این مقاله مفید واقع شود لطفا نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

این عناوین را هم بخوانید