Previous Next

آموزش ماساژ مردان برای جذب مشتری بیشتر

ماساژ مردان برای جذب مشتری نیازمند دستان بسیار قوی است؟این سوال را اکثر هنرجویان آموزشگاه ماساژ ورزمان روزانه در تماس های تلفنی از ما می پرسند.بسیاری از علاقه مندان با فراگیری دوره های آموزش ماساژ فکر می کنند تفاوت ها بسیار زیادی بین ماساژ خانم ها و آقایان وجود دارد در حالی که از دیدگاه یه متخصص ماساژ نکات مهمتری به جز دستان قوی مورد نیاز است.

آموزش ماساژ مردان برای جذب مشتری بیشتر برای شما فراهم شد ه تا بتوانید آرامش بی نظیری را به مردتان هدیه دهید. ماساژ یکی از خوشایند ترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به همسر و مرد مورد علاقه‌تان تقدیم کنید.
ماساژ باعث می‌شود فرد احساس آرامش کند و تنش‌های ذهنی را از وی دور می‌کند. به علاوه به کاهش کوفتگی و خستگی عضلات نیز کمک می‌کند. ماساژ باعث بهبود جریان خون و پاکسازی عروق لنفاوی بدن می‌شود که مواد زاید و سموم را از بدن میزداید. همه این‌ها به کنار! یک ماساژ خوب آن هم توسط همسر قطعا احساس لذت بیشتری به همراه دارد، به ویژه اگر پیش از رابطه زناشویی باشد که به ریلکسیشن وی کمک می‌کند و به افزایش حس صمیمیت بین تان کمک شایانی می‌کند.

قدم اول در آموزش ماساژ مردان

ماساژ یعنی ریلکسیشن و دور کردن استرس، پس اول کار بایستی محیطی سرشار از آرامش برای مرد تان فراهم کنید. چگونه؟
دمای اتاق را چک کنید، بهتر است از حالت عادی کمی گرم‌تر هم باشد. مطمئن شوید که هیچ عامل مزاحمی در آن محل نباشد، حتی گوشی‌های تلفن تان را دور کنید. اگر در اتاقی زندگی می‌کنید که دیگران نیز رفت و آمد دارند، در اتاق را ببندید. چراغ‌ها را خاموش و چند عدد شمع در اطراف محل ماساژ تان روشن کنید. چه بهتر که در زمینه کارتان یک آهنگ رمانتیک هم پخش کنید!
برای اینکه به تمامی بدن برای ماساژ کامل دسترسی داشته باشید، بهتر است محل مناسبی برای کارتان انتخاب کنید. مثلا مبل و صندلی آشپزخانه جای مناسبی به نظر نمی‌رسد! چرا که به پشت و کمر دسترسی ندارید. می‌توانید از موکت نرم و محکم و یا تخت استفاده کنید.

قدم دوم در آموزش ماساژ مردان

از وی بخواهید که روی شکم دراز بکشد و لباس‌هایش را خارج کند. در صورت تمایل می‌توانید رواندازی روی پاهایش بیندازید، البته اگر خودش این تقاضا را داشت. از نوک انگشتانتان استفاده کنید. فشار کمی اعمال کنید و سراسر بدن را با نوک انگشتانتان ماساژ دهید. این کار در ابتدا به او کمک می‌کند تا آرام و ریلکس شود.

قدم سوم در آموزش ماساژ مردان

مقداری روغن ماساژ (می‌تواند روغن زیتون، نارگیل، لوسیون‌های مختلف، اسطوخودوس و ... باشد )کف دست‌هایتان بریزید و دست‌هایتان را به هم مالش دهید تا روغن گرم شود.
در این مرحله بایستی با هر دو دست خود بدن وی را مالش دهید. کمر و گردنش را با هر دو دست مالش دهید. فشاری که به دستتان وارد می‌کنید از وزن بدنتان باشد، نه صرفا فشار بازوهایتان. حرکاتی که روی کمر و گردن اجرا می‌کنید بایستی عمیق و طولانی باشند.

قدم چهارم در آموزش ماساژ مردان

از او بخواهید که برگردد و طاق‌باز دراز بکشد. در این مرحله تمرکزتان روی قفسه سینه، بازوها و ران‌ها باشد. به ماساژ بدن ادامه دهید. هم چنان که به سمت ماساژ پاها پیش می‌روید، اندام جنسی‌اش را با انگشتانتان خیلی آرام لمس کنید. حالا قسمت داخلی ران‌ها را ماساژ دهید. هم حرکاتی طولانی و هم حرکاتی کوتاه را به تناوب روی این قسمت اجرا کنید. تا 15 دقیقه به ماساژ بدن ادامه دهید که در انتها معمولا به رابطه جنسی منجر می‌شود.

نکته مهم
در سراسر دوره ماساژ عضلات حواستان باشد که فشار دستانتان بین کم و زیاد در تناوب باشد.

پیشنهاد ویژه: آموزش ماساژ زنان با مردان چه تفاوتی دارد؟

ماساژ مردان و زنان خیلی تفاوتی با یکدیگر ندارد و تنها تفاوت ها آناتومیکی هست که در تمام خانم ها و آقایان مشخص است و ممنوعات و محدودیت هایی برای ماساژ این قسمت ها داریم وگرنه در اجرای تکنیک های ماساژ فرقی بین ماساژ خانم ها و آقایان نیست.اگر بخواهیم به طور کلی در ابتدا آناتومی بدن را بررسی کنیم معمولا آقایان نسبت به خانم ها دارای حجم عضلانی بیشتر هستند و معمولا وقتی فردی دارای عضلات بیشتری باشد علاقه دارد ماساژ محکم و با فشار و عمق بیشتری را تجربه نماید و البته برعکس این امر هم صادق است و خانم ها ماساز های ملایم تری را دوست دارند . وقتی در جلسه ماساژ صحبت از فشار می شود باید دقت کنیم که کدام سبک ماساژ برای مشتری مفید می باشد.ماساژ مردان باید معمولا با قسمت های آرنج و ساعد و مشت و کف دست بیشتر انجام بگیرد و برای خانم ها بیشتر با انگشتان دست و همچنین سایر قسمت باشد تا فشار کمتری وارد شود.

علاقه مردان به آبگرم و سلامتی در حال افزایش و سریع است.20 سال پیش، مردان 10 درصد از بازار آبگرم ایالات متحده را تشکیل دادند - در مقایسه با 47 درصد در سال 2013. انگلستان نیز شاهد افزایش این روند است.مردان عاشق ماساژ هستند.بیشترین درخواست درمان آبگرم برای مردان ماساژ در 83٪ است، به دنبال آن پدیکور ها (37٪)، فیشال (31٪) و اسکراب بدن (23٪) قرار دارد.به طرز شگفتانگیزی، مردان علاقه مند به انجام خدمات ماساژ هستند، 51 درصد معتقدند که آنها می خواهند هیدروتراپی را امتحان کنند و 47 درصد علاقه مند به درمان های ذهنی / بدن و طب سوزنی باشند.64% از مردان می گویند که از آبگرم بازدید می کنند تا آرام شوند و استرس را از بین ببرند و جالب است بدانید در اروپا و آمریکا 35 درصد بازدید کنندگان آبگرم مرد هستند.هزاران درمان فقط برای مردان وجود دارد. اکثر سالن های اسپا برای ماساژ، فیشال و تجربه آبگرم فقط برای مردان است.ماساژ برای بهبود و تون شدن عضلات حیاتی است. آرامش بخش و جوان کننده. صورت شما هرگز بهتر از بیهوشی احساس نخواهد شد.

روش ماساژ مردان برای شروع و پایان تکنیک های ماساژ چگونه است؟

برای اجرای اصولی و راه روش ماساژ مردان باید دقت کنید که ماساژ از اندام های تحتانی باشد و به سمت بالا حرکت کنید.روی عضلات سرینی (بزرگ،میانی و کوچک) با دقت بالایی کار کنید زیرا اکثر آقایان که کارهای بدنی سختی نیز دارند روزانه ساعات زیادی را ایستاده طی می نمایند و درگیری عضلات ناحیه لگن برای آنها بیشتر است.روش ماساژ مردان در قسمت پشت و کمر با فشار بیشتر ارائه دهید تا جایی که برای ماساژ گیرنده دردناک نباشد.معمولا اکثر آقایان در ثسمت بین کتف ها و گردن درخواست ماساژ بیشتر دارند و ماسور باید زمان کافی را برای آن قسمت ها لحاظ نماید. آموزش ماساژ مردان باید توسط مربی بصورت تخصصی انجام پذیرد . برای مثال نوع اجرای روش ماساژ در آقایان برای مشاغل مختلف می تواند متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش ماساژ آقایان در 4 مرحله

 

نحوه ماساژ دادن مردان

نحوه ماساژ دادن مردان باید طبق خواسته مشتری باشد . سعی کنید تکنیک ماساژ ساعد را جایگزین تکنیک های ماساژ با کف دست نمایید و تکنیک های نیدینیگ را با آرنج برای قسمت عضلانی بدن انجام دهید.آموزش ماساژ مردان را جدی بگیرید.ماساژ آقایان قلق دارد و ماسور حرفه ای باید در همان جلسه ماساژ ابتدایی سعی کند تا اخلاق مشتری را زود بدست آورد و بهترین شیوه ماساژ را اجرا نماید.برخی می گویند ماساژ آقایان را باید خانم ها انجام دهند تا حس بهتری دریافت شود اما همیشه اینطور نیست.اولا که ذکر این مورد برای مواردی که ماساژگیرنده قصد دریافت ماساژ پرفشار دارد منتفی می شود زیرا ماساژ عمیق را کمتر ماسور خانومی انجام میدهد و آقایان در این مورد بسیار بهتر و متبحرتر هستند.البته جا دارد بگیم که در ایران هنوز کلاس مخصوص آموزش ماساژ مردان نداریم.

فیلم آموزش ماساژ مردان

یادگیری ماساژ با فیلم آموزش ماساژ مردان در اینترنت میسر نیست.باید سعی کنید بهترین دوره آموزش ماساژ را انتخاب کنید و به دیدن فیلم و کلیپ ماساژ اکتفا نکنید.ماساژ چه برای خانم ها و چه برای آقایان به یک صورت تدریس می شود و دیدن فیلم آموزش ماساژ مردان موقعی می تواند مفید باشد که کلاس آموزشی ماساژ به پایان رسیده باشد.

سبک های مورد پسند در آموزش ماساژ مردان کدامند؟

تجربه چندین ساله ما در برگزاری دوره های آموزش ماساژ نشان می دهد که اکثر مخاطبین آقا برای اموزش ماساژ به سبک زیر بیشتر علاقه دارند:

ماساژ سوئدی
ماساژ روسی
ماساژ دیپ تیشو
ماساژ سنگ داغ
ماساژ ورزشی

لطفا نظرات خود را در رابطه با مقاله آموزش ماساژ مردان برای جذب مشتری بیشتر با ما به اشتراک بگذارید.

لینک مربوط: هنر فردی

 

این عناوین را هم بخوانید