mensmassage

آموزش ماساژ آقایان در چهار مرحله

در پایان روز کاری همسرتان وارد خانه می‌شود و در حال که با یک دستش کمرش را گرفته با شما احوال پرسی می‌کند. اینجاست که این مقاله آموزش ماساژ آقایان به کارتان می‌آید! تا انتها نکات آموزش ماساژ آقایان را دنبال کنید تا بتوانید خودتان در خانه همسرتان را ماساژ دهید و آرامش را به او هدیه دهید.آموزش ماساژ آقایان توسط بانوان در مراکز ماساژ ایران خلاف شرع و قانون می باشد و انجام نمی شود اما یکی از راهکاریهای عالی برای رفع خستگی در منزل که توسط زوجین بسیار می تواند مفید واقع شود استفاده از تکنیک های ماساژ توسط آقایان برای خانم ها می باشد.ماساژ توسط یک شریک زندگی می تواند علاوه بر استفاده از فواید جسمانی ماساژ برای ماساژ گیرنده فواید روحی و روانی بسیاری نیز داشته باشد.ماساژ اگر بصورت تخصصی و علمی توسط آقایان انجام شود می تواند تاثیرات چندین برابری داشته باشد.

 

آموزش ماساژ اقایان

 

روش های ماساژ آقایان که آنها دوست دارند کدام است؟

روش های ماساژ که برای آقایان انجام می شود شامل مدل های متفاوتی از ماساژ می باشد که معمولا نوع پرفشار و مالشی محکم آن طرفداران بیشتری دارد اما اگر هدف ماساژ بنا بر ریلکسیشن باشد و همچنین توسط همسر انجام شود روش ماساژ آقایان باید بصورت ریلکسی و کم فشار انجام شود.معمولا آقایان چون در طول روز سرکار هستند و فعالیت بدنی دارند دارای خستگی های جسمی و گرفتگی های عضلانی زیادی هستند ماساژهای تایلندی و دیپ تیشو را بسیار ترجیح می دهند زیرا در ان از تکنیک های با ساعد و مشت و پا به کرات استفاده می شود. شاید فکر کنید انجام تکنیک های ماساژ آقایان برای خانم ها سخت باشد اما با کمی دقت و شرکت در یک کلاس اموزشی می توان بسیاری نکات مربوط به انتقال وزن در حین ماساژ را فرا گرفت.

روش های ماساژ آقایان که آنها دوست دارند کدام است؟

دوره های آموزش ماساژ آقایان همانند خانم ها در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار می شود.تکنیک هایی که در کلاس های آموزش ماساژ به آقایان اموزش داده می شود طبق سرفصل های استانداردهای فنی و حرفه ای می باشد.

پیشنهاد ویژه:آموزش ماساژ مردان برای جذب مشتری بیشتر

آموزش ماساژ آقایان توسط خانم ها آیا انجام می شود؟

با توجه به قوانین شرعی و قضایی کشوری در هیچ موسسه ماساژی آموزش ماساژ آقایان توسط خانم ها نباید صورت گیرد و این یک تخلف اداری نیز می باشد.همچنین اگر همچین تخلفی توسط اموزشگاه ماساژ مشاهده شود منجر به پلمب آن واحد خواهد شد.

 

آموزش ماساژ آقایان توسط خانم ها آیا انجام می شود؟

در پایان روز کاری همسرتان وارد خانه می‌شود و در حال که با یک دستش کمرش را گرفته با شما احوال پرسی می‌کند. اینجاست که این مقاله آموزش ماساژ آقایان به کارتان می‌آید! تا انتها نکات آموزش ماساژ آقایان را دنبال کنید تا بتوانید خودتان در خانه همسرتان را ماساژ دهید و آرامش را به او هدیه دهید.

 

آموزش ماساژ آقایان توسط خانم ها آیا انجام می شود؟

اگر با هم خیلی صمیمی هستید، لباس‎هایش را از تن خارج کنید و بدنش را با حوله‌های گرم بپوشانید. هر چند اگر تمایل داشته باشد زیرپوش یا لباس کامل بر تن داشته باشد نیز مشکلی نیست. اتاق را در دمای مناسب نگه دارید و فضای کار را آماده کنید
حالا از او بخواهید روی سطح صافی رو به شکم دراز بکشد و بازوهایش را بالا نگه دارد. اگر هرگونه ناراحتی در کمر، گردن، زانوها و ... دارد می‌توانید در آن قسمت‌ها کوسن بگذارید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشد.
مقداری روغن ماساژ هم نیاز دارید. نه فقط به خاطر لذتی که به طرف مقابل در حین ماساژ می‌دهد، بلکه برای کاهش اصطکاک بین دستان شما و پوست وی و هم چنین حرکت موهای بدن زیر دستتان آزاردهنده نخواهد بود. ابتدا روغن را در دستانتان بریزید و گرم کنید. هیچوقت روغن را ابتدا روی پوست نریزید.
در تمام طول ماساژ یک دستتان را روی بدن وی بگذارید تا احساس آرامش بیشتری داشته باشد. حواستان باشد هدف از این ماساژ، القای آرامش و ریلکسیشن به مرد تان هست نه این که او هر لحظه نگران باشد که مرحله بعد چگونه خواهد بود.
هم چنین از ماساژ قسمت‌هایی که زخم، تاول یا جوش دارد خودداری کنید، چرا که ممکن است باعث گسترش عفونت شود.

همچنین بخوانید: آموزش ماساژ زنان با مردان چه تفاوتی دارد؟

  • مرحله اول آموزش ماساژ آقایان


این مرحله با استفاده از نوک انگشتان دستتان صورت می‌گیرد. با نوک انگشتانتان حرکات دایره‌واری به شکل حلقه روی عضلات اطراف ستون مهره‌ها انجام دهید و به سمت بالا و پایین در حرکت باشید. سپس به سمت شانه‌ها و گردن هم همین حرکات را امتداد دهید.

  • مرحله دوم آموزش ماساژ آقایان

حالا بایستی فشار را با تمام دستتان به بدن منتقل کنید. برای این منظور از پایین کمر به سمت بالا و گردن حرکت یک سره‌ای را انجام دهید و همین مسیر را برگردید. این حرکات را به مدت 5-10 دقیقه انجام دهید.

  • مرحله سوم "آموزش ماساژ آقایان"

در این مرحله بایست از پاشنه دستتان برای ماساژ استفاده کنید که فشار بیشتری اعمال می‌کند. حرکاتی به شکل حلقه با پاشنه دستتان انجام دهید. به این شکل که از پایین کمر شروع کنید و حرکت دستتان به سمت بیرون و بالا باشد. این حرکت را از پایین کمر به سمت بالا هدایت کنید.
این مرحله 5 دقیقه طول می‌کشد.

  • مرحله چهارم آموزش ماساژ آقایان

با نوک انگشتانتان از وسط شروع کنید و به سمت بیرون حرکت کنید. برای فشار بیشتر یک دست را روی دست دیگر بگذارید. از پایین کمر شروع کنید و به سمت بالا بروید.

  • ماساژ عمیق

برای ماساژ عمیق شاید لازم باشد مقداری حرفه‌ای تر باشید. ولی باز هم می‌توانید این حرکت را خودتان انجام دهید. برای اینکه ماساژتان به قسمت‌های عمیق تر هم برسد از آرنج یا مشت دستتان استفاده کنید و حرکات دایره‌واری روی کمر انجام دهید. از پایین تا بالا تمام کمر را پوشش دهید.حالا تمام نقاطی که در آن قسمت‌ها درد را تنش بیشتری حس می‌کرد را در نظر داشته باشید. ابتدا فشار آرامی روی این قسمت‌ها وارد کنید، مقداری مالش دهید و سپس فشار بیشتر و عمیق تری وارد کنید.حالا با نوک انگشتانتان تمام کمر و پشت را مالش دهید. درست مثل موجی که به ساحل می‌رود و برمی‌گردد.

در انتها می‌توانید مراحلی که گفته شد را به صورت برعکس از 4 تا 1 انجام دهید.این آموزش ماساژ برای آقایان در چهار مرحله می‌تواند پیش از معاشقه یا نزدیکی هم صورت بگیرد تا به آرامش و عملکرد بهتر همسرتان کمک کند.

بعد از خواندن مقاله لطفا نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

لینک مرتبط: بیتوته

https://b2n.ir/q55612

این عناوین را هم بخوانید