آموزش ماساژ صورت تصویری و نکات مهمی که نمی دانید

آموزش ماساژ صورت تصویری و نکات مهمی که نمی دانید

ماساژ صورت باعث افزایش گردش خون می شود و به دنبال آن پوست شما روشن تر و جوان تر خواهد بود. ماساژ صورت نیز می تواند به افزایش و تقویت پوست، کاهش ظاهر پوست وبهبودی چین و چروک کمک کند. به عنوان یک مزیت اضافه، یک ماساژ صورت خوب باعث کاهش استرس می شود و باعث آرامش و ریلکسیشن می شود.


مضرات ماساژ صورت برای افرادی است که به ماسور نا آگاه و ناشی مراجعه می نمایند.همچینین استفاده از ابزار و یا مدیای نامناسب می تواند آسیب های جبران ناپذیری به فرد وارد نماید.تست پوست و سرایط ماساژ گیرنده از وظایف ماسور است که باید بدرستی و با دقت انجام شود.بهترین روغن برای ماساژ صورت کاملا بستگی به نوع پوست مشتری دارد . انواع پوست وجود دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارند و می بایست با روغن مخصوص ماساژ داده شوند . برای ماساژ زیبایی و رفع چین و چروک پوست بهترین گزینه روغن ماساژ بنفشه می باشد.اگر برای رفع خشکی پوست تکنیک های ماساژ صورت را انجام می دهید می توانید از روغن ماساژ جوانه گندم استفاده نمایید.البته لوسیون و روغن های ماساژ بسیاری برای ماساژ صورت وجود دارد اما خب این کاملا بستگی داارد که ماسور دارای چه توانایی فنی و تبحری در زمینه اجرای تکنیک های ماساژ صورت باشد.فواید آموزش ماساژ صورت بر کسی پوشیده نیست . امروزه در تمامی سالن های ماساژ و مراکز اسپا می توانید ماساژ صورت را همراه سایر سبک های مهم و مشتری پسند ماساژ در منو مشاهده نمایید.رفع چین و چروک صورت و یا آب رسانی به پوست و همچنین رفع تنش های روانی در سر تنها سه مورد از فواید اعجاب انگیز ماساژ صورت است.ماساژ صورت برای رفع چروک بسیار پیشنهاد می شود.اگر ماساژ صورت به طور مداوم و منظم توسط ماسور اجرا شود می تواند در رفع چین و چروک های پوست صورت مفید واقع شود.همچنین نباید از نقش دست و همچنین تجربه ماساژور غافل شویم.ماساژ صورت با قاشق در برخی از کشورهای دنیا به عنوان یک متد جالب و منحصر به فرد اجرا می شود و مخاطبان بسیاری نیز دارد.ماساژ صورت برای آرامش از کاربردی ترین سبک های ماساژ است . در سر و صورت نواحی خاصی وجود دارد که تحریک و فشردن انها می تواند اثرات آرامشبخشی داشته باشد .ماساژ اصولی صورت باید توسط ماسوری اجرا شود که اطلاعات کاملی از صورت دارد و آناتومی سر را به خوبی می شناسد و همچنین می داند که کدام تکنیک برای برای صورت می تواند مفید باشد و از چه روغن یا لوسیونی باید استفاده شود.

پیشنهاد ویژه : منع ماساژ و چه افرادی را نمی توانیم ماساژ دهیم؟
نحوه صحیح ماساژ صورت تصویری

تکنیک های ماساژ صورت باید به ارامی و بصورت شمرده شمرده انجام شود . ترتیب اجرای تکنیک های "ماساژ صورت" باید رعایت شود.حتما تست روغن انجام شود و نوع روغن مناسب برای پوست مشتری به درستی انتخاب شود.
طریقه ماساژ صورت تصویری

با توجه به هدفی که از ماساژ صورت دارید باید تکنیک مناسب برای صورت را انتخاب نمایید.
نحوه ماساژ صورت تصویری

دست ها را کاملا بشویید و گرم کنید . ترجیحا کمی روغنتان را گرم نمایید و سپس آرامی آن را روی پوست دست خودتان مالش دهید.

ماساژ صورت,ماساژ تصویری صورت
حتما بخوانید : فواید ماساژ درمانی را بیشتر بشناسیم
آموزش ماساژ به صورت تصویری

وضعیت گردن و عضلات سر و صورت را به دقت بررسی نمایید تا در یک وضعیت با ثبات قرار داشته باشد.
بهترین ماساژ صورت تصویری

بهترین اجرای تکنیک ماساژ صورت زمانی است که در پایان جلسه ماساژ شما فایده تکنیک خود را به وضوح روی صورت مشتری مشاهده نمایید.
دانلود آموزش ماساژ صورت تصویری

برای دانلود فیلم های آموزشی ماساژ صورت می توانید مطالب وب سایت ورزمان را دنبال نمایید.

نظر شما در مورد ماساژ صورت و سایر نکات دیگر ان چیست ؟برای ما در انتهای این مطلب بنویسید.

این عناوین را هم بخوانید