Previous Next

آموزش ماساژ زنان با مردان چه تفاوتی دارد؟

آموزش ماساژ زنان یکی از مباحث مورد اقبال با آموزشگاه های ماساژ می باشد.هر ماه تعداد زیادی از خانم ها برای یادگیری آموزش ماساژ بانوان به مراکز معتبر ماساژ مراجعه می نمایند.اما سوالی که اینجا مطرح است اینه که آیا باید تفاوتی بین اموزش ماساژ زنان و آموزش ماساژ برای آقایان قائل شویم؟؟؟آموزش ماساژ زنان یکی از مطالبی است که مسلما در این مقاله نمی توان بصورت کامل به ان پرداخت اما در این مقاله سعی می کنیم به برخی تفاوت ها و شباهت های آموزش ماساژ زنان و ماساژ مردان بپردازیم.آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره های آموزشی ویژه ماساژ زنان را برگزار می نماید.


روغن ماساژ زنان با مردان متفاوت است؟

روغن ماساژ زنان و مردان در حال حاضر معمولا بصورت یکسان استفاده می شود اما باید توجه کنیم پوست بانوان و آقایان دارای تفاوت های کوچک در عموم است و همچنین برای هدف از ماساژ (که معمولا برای خانمها زیبایی است) نیز نوع استفاده از روغن ماساژ زنان متغیر است.نکته مهم دیگر در مورد روغن ماساژ زنان بحث تفاوت های هورمونی است و اگر شما از روغنی مانند رازیانه استفاده می کنید باید احتیاط های لازم را لحاظ نمایید.روغن ماساژ زنان بسیار مهم است و نباید در انتخاب آن ساده عمل کرد.

 

ماساژ


کدام قسمت بدن زنان را ماساژ نمی دهیم؟

همانطور که می دانید بین بدن آقایان و بانوان فقط چند تفاوت مهم می باشد و از لحاظ کارکرد سیستم های بدن تا حدود زیادی شباهت به یکدیگر دارند البته در همین موارد خاص ما مجاز به انجام یک سری تکنیک های مخصوص ماساژ نیستم . همچنین مهمترین نکته شاید این باشد که در زمان بارداری ماساژ بانوان با احتیاط و ممنوعات همراه است و حتما باید زیر نظر پزشک انجام شود.
ژل ماساژ بدن زنان نیز استفاده ای دارد؟

ژل ماساژ زنان بیشتر مورد تاکید بانوانی است که بدنبال دریافت ماساژ لاغری هستندعلاوه بر این مورد ژل ماساژ بدن زنان بسیار مورد استفاده برای بحث زیبایی و همچنین تسکین دردهای مفصلی نیز می باشد.وقتی از یک ژل بدن ماساژ زنان استفاده می کنیم باید دقت کنیم تفاوت های پوستی و فیزیولوزیکی باعث بروز حساسیت نشود.ژل "ماساژ بدن زنان" را می توانید از فروشگاه اینترنتی ماساژ شاپ تهیه نمایید.
آموزش تصویری ماساژ بدن زنان در سایت هست؟

آموزش تصویری ماساژ بدن زنان متاسفانه بدلیل مسائل اخلاقی و شئونات اسلامی امکان پذیر نیست اما تلاش ما ارائه نکات تخصصی برای یادگیری ماساز و احتیاط های لازم برای بانوان است.خوشبختانه در کلاسهای ماساژ بانوان با حضور مدرسین مجرب خانم امکان آموزش تصویری ماساژ بدن زنان مهیا است.


کانال ماساژ زنان ورزمان عضو شوید


علاقه مندان به یادگیری تکنیک های منحصر به فرد و اطلاعات عمومی در زمینه آموزش ماساژ بدن زنان می توانند در کانال تلگرام ورزمان عضو شوند.در کانال ماساژ زنان می توانید عکس های آموزشی ماساژ را براحتی مشاهده نمایید.برای عضویت در کانال ماساژ زنان آی دی @VarzmanCom را در تلگرام سرچ کنید.


سخن پایانی
تفاوت های جنسیتی و همچنین فیزیولوژیکی برای زنان و مردان باید قائل شویم.درک این تفاوت ها نیاز به دانش بالایی برای ماساژور دارد و می بایست با مطالعه و تحقیق انجام شود.
اگر این مطلب را مفید می دانید لطفا در شبکه های اجتماعی منتشر کنید

این عناوین را هم بخوانید