baby massage

روغن ماساژ بدن بچه!بهترین روغن ماساژ دنیاست

روغن ماساژ بدن بچه تا می شنویم سریع میگیم بده و منافذ پوستی رو میبنده.حالا همه میدونن منافذ پوستی چیه اصلا؟یکی از ملزومات غیرقابل انکار از قدیم تا به الان در تمامی جلسات ماساژ روغن ماساژ بدن بوده است.در زمان های گذشته و مخصوصا در سبک های ماساژ شرقی نظیر آیورودا روغن ماساژ دارای فواید انکار ناپذیری در بهبودی سلامت مراجعه کننده ماساژ داشته است.ماسورها علاوه بر احاطه کامل بر اجرای تکنیک های ماساژ خواص بسیاری از روغن های ماساژ بدن را می دانستند و علم ترکیب این روغن ها و رایحه ها را برای رفع مشکلات مهمی نظیر بی خوابی ، استرس و سایر موارد استفاده می کردند.اما حالا دو انتخاب پیش روی ماسورها است.روغن ماساژ بدن بچه یا روغن گیاهی ماساژ؟


روغن ماساژ بدن و کاربرد های مختلف آن

از روغن ماساژ انتظارات زیادی می رود از درمان سیاتیک گرفته تا افزایش قد.گاها از روغن خراطین برای فواید حجم دادن و فرم دادن استفاده می شود . مدیا می تواند نقش روغن ماساژ لاغری یا روغن ماساژ مخصوص زنان و یا روغن ماساژ صورت باشد که هر کدام دارای فواید و خواص منحصر به فرد خود هستند و بایستی در زمان مناسب مورد استفاده قرار بگیرند.برخی نیز معتقدند که روغن ماساژ بدن خانمها از روغن ماساژ بدن آقایان متفاوت است که بحث در این مورد در قالب این مقاله نمی گنجد.

 

روغن بچه


روغن ماساژ بدن مناسب : انتخاب شما چیست؟

روغن بچه یا روغن های گیاهی ماساژ؟روغن ماساژ آماده و سهل الوصول روغن بچه است.به جز داروخانه ها می توانید روغن ماساژ بچه را در تمامی سوپرمارکت ها نیز به سادگی پیدا نمایید.علاوه بر راحتی در دسترسی به روغن ماساژ قیمت پایین آن(البته قبل گرانی دلار) و همچنین عدم داشتن دستورالعمل خاص انتخاب بیشتر ماساژورها بوده است.اما در طرف مقابل روغن ماساژ بدن گیاهی و یا لوسیون های خارجی بعضا گیاهی و شیمیایی قرار دارند که کمتر مورد استفاده و توجه ماساژور قرار می گیرد. همچنین جالب است که بدانید روغن ماساژ تحریک کننده می تواند اعصاب سطحی پوست را مورد هدف قرار دهد.
بیایید کمی صادق تر به این مهم توجه کنیم.ماسورها برای این از روغن ماساژ بدن بچه استفاده می کنند چون هزینه کمتری می پردازند و هم اطلاعات کاملی از خواص و فواید استفاده از روغن های گیاهی ندارند که البته این اطلاع رسانی و آموزش ماساژ برعهده مدرس های ماساز می باشد .در واقع یک ماساژور(ماسور یا ماسوس یا ماسوره یا ...) تازه کار سعی دارد بعد از هزینه های آموزش دیگر کمتر هزینه کند و به همین علت به جای انتخاب روغن گیاهی ماساژ از اولین مغازه سر کوچه روغن بچه را خریداری می نماید.
بهترین روغن ماساژ مدیایی است که باعث رسیدن فواید از روغن به بدن می شود و مشتری نیز احساس رضایت دارد و نه اینکه فقط بدن را چرب نماید.گاها متاسفانه می بینیم که ماساژورهای عزیز بدن را با روغن بچه بسیار چرب می کنند زیرا قیمت زیادی برای ان نپرداخته اند و بعدا از آن در اجرای درست تکنیک های ماساز عاجز می مانند.
در واقع سوال اصلی این هست شما به عنوان یک ماسور چطور انتظار دارید برای یک جلسه ماساژ 150 هزار تومان حداقل دریافت کنید اما 5 هزار تومان پول روغن بیشتر نپردازید؟در اینجا باید اشاره کنم متاسفانه در نحوه استفاده از روغن های ماساژ بدن ما هنوز فرهنگ مناسبی نیز نداریم.داستان جایی جالب تر می شود که وقتی از ما می پرسند برای زانو درد چه روغنی استفاده نمایم سریعا می گوییم"زیتون" اما خودمان در کارمان از روغن ماساژ بچه استفاده می کنیم.
روغن ماساژ بچه بد است؟
خیر.مسلما این روغن همانطور که از اسمش پیداست برای بچه ها خوب است و به همین دلیل مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت گرفته است اما نه برای ماساژ بدن و گاها درمانی . در واقع شما برای ارائه خدمات حرفه ای ماساژ نیاز به ابزار حرفه ای دارید.چه ابزاری مهمتر از روغن ماساژ بدن ؟چند میلیون برای تخت ماساژ هزینه می کنید اما به جای روغن گیاهی طبیعی دست به دامان روغن ماساژ بچه هستید.پس سعی کنید به کارتان اهمیت دهید و برای دستان خود و بدن مشتری احترام بیشتری قائل شوید.اگر شما در شروع کار و تمرین هستید استفاده از روغن ماساژ جایز است اما در حین اجرای کار حرفه ای به هیچ عنوان.
روغن ماساژ بدن مناسب و دوتا فایده دیگه
یکی دیگر از فواید "روغن ماساژ" گیاهی این هست که دارای ترکیبات شیمیایی نیستند و برای بدن ضرری ندارند و فقط باید ماسور به بحث مزاج شناسی و کاربرد ان در ماساژ توجه داشته باشد.همچنین اگر شما از یک روغن ماساژ بدن معطر استفاده می نمایید استشمام این رایحه برای شما ادامه جلسه ی ماساز را لذت بخش تر خواهد کرد.
کلام اخر
در هر جایگاهی برای ماساژ هستید سعی کنید به کار خود ارزش دهید . برای مشتری ارزش قائل شوید.شک نکنید مشتری متوجه این موضوع خواهد شد . چند روغن ماساژ مناسب داشته باشید و به مشتری پیشنهاد دهید که کدامیک را دوست دارید و یا به مشتری اطلاعات دهید.خواص روغن ها و نحوه فراوری انها را توضیح دهید.امتحان کنید.تفاوت را احساس خواهید کرد


خوشحال می شوم نظر خودتان را برای من زیر این پست بنویسید.

این عناوین را هم بخوانید